Pavyon 2. sezon ne zaman?

Pavyon

Pavyon, BluTV‘nin en çarpıcı yapımlarından biri. Ankara’nın renkli ışıklarının aslında göründüğü kadar iyi olmadığını anlatan yapım, 2. sezon fragmanını geçtiğimiz gün yayımladı. Bunun ardından ise dizinin merakla beklenen yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağı gibi detaylar merak konusu oldu.

Pavyon

Pavyon 2.sezon ne zaman?

İlk sezon olduğu gibi 2. sezonuyla da izleyicisini etkileyeceğinden emin olduğumuz belgesel tarzındaki yapım, 25 Haziran’da seyircisinin karşısına çıkacak. Bu sezonda farklı hayatlara değinen dizi, aslında pavyonun zannedilenden çok daha büyük bir sektör olduğunu izleyicisine gösteriyor.

İlk sezonda neler izlemiştik?

İlk sezonda, pavyon kültürünü insanlara tanıtan ve böyle mekanlarda düzenin nasıl işlediğini izleyicisine anlatan bir sezon izlemiştik. Dizi, her bölümde farklı bir kişinin öyküsüni dile getiriyordu. Şoför, dansçı, garson, müzisyen, müşteri gibi pavyonu oluşturan kişilerin her biri ile yapılan röportajlar seyirciye sunulmuştu. Bu kültürü tanımak isteyen, merak eden ve içinde bulunan herkes için ön yargılarından kurtulacağı bir yapım olduğunu söylemek mümkün.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz’i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Amybeth McNulty
mm

Amybeth McNulty, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

Sonraki
Myles Truitt
mm

Myles Truitt, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı