Amybeth McNulty, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

mm
Amybeth McNulty

İlk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Stranger Things, yakaladığı büyük başarının ardından platformun en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bunların ardından ise izleyiciler 4. sezon için merakla beklemeye başladılar.

Amybeth McNulty

Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldığı açıklandı. Netflix’in resmi sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu yeni duyuruya göre Netflix’in sevilen dizisi Anne With an E ile adını geniş kitlelere duyurmuş olan Amybeth McNulty, Stranger Things’in 4. sezon kadrosuna katıldı.

Amybeth McNulty, hangi rol ile karşımıza çıkacak?

Sevilen genç oyuncuyu, yeni sezonda ana karakterlerden birinin dikkatini çeken havalı, hızlı konuşan bir grup ineği olan Vickie karakteri ile izleyeceğiz.

Dizinin yeni sezonunun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz’i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
loki
mm

Loki 2. bölüm ne zaman?

Sonraki
Pavyon

Pavyon 2. sezon ne zaman?