Myles Truitt, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

mm
Myles Truitt

İlk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Stranger Things, yakaladığı büyük başarının ardından platformun en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bunların ardından ise izleyiciler 4. sezon için merakla beklemeye başladılar.

Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldığı açıklandı. Netflix’in resmi sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu yeni duyuruya göre Kin ve The New Edition Story gibi yapımlar ile bilinen Myles Truitt, Stranger Things’in 4. sezon kadrosuna katıldı.

myles truitt seyrederiz 2

Myles Truitt, hangi rol ile karşımıza çıkacak?

Genç oyuncuyu arkadaşları, yeteneği ve iyi bir hayatı olan bir basketbol yıldızı olan Patrick karakterini canlandıracak. Patrick’in yaşadığı şok edici olaylar hayatını kontrolden çıkarır ve olaylar gelişir.

Dizinin yeni sezonunun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz’i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Pavyon

Pavyon 2. sezon ne zaman?

Sonraki
love death and robots

Love Death and Robots 2. sezon incelemesi