“Paranormal” isimli Netflix dizisinden ilk fragman yayımlandı

mm
Paranormal

Netflix, yeni dizisi Paranormal’den ilk tanıtım videosunu yayımlandı. Dizi, Netflix’in Mısır yapımı ilk dizisi olma unvanını taşıyor. Merakla beklenen yapım 5 Kasım Perşembe günü platformdaki yerini alacak.

Paranormal

Paranormal konusu

1960’lı yılların Mısır’ında geçen dönem draması, Dr. Refaat İsmail’i mercek altına alıyor. Karanlık bir mizah anlayışına sahip alaycı bir hematoloji profesörü olan İsmail’in, hayatı boyunca inandığı bilimsel yargıları sorgulamasına neden olan bir takım olaylar gelişir. İsmail, üniversite arkadaşı Maggie ile birlikte paranormal bir dünyaya girer ve sevdiklerini etraflarını saran büyük tehlikeden kurtarmaya çalışır. Bu olaylardan sonra şüphe dolu bir yolcuğa çıkan Dr. Refaat İsmail, bir şekilde doğaüstü olayları araştıran kişilerin başvurusu haline gelir.
Paranormal dizisinin hikayesi, Ahmed Khaled Tawfik’in aynı adlı gerilim roman serisine dayanıyor. Amr Salama’nin yaratıcı, yapımcı, senarist ve yönetmen olarak yer aldığı projenin başrollerinde; Ahmed Amin, Razane Jammal ve Aya Samaha gibi isimler yer alıyor.
Netflix’in ilk Mısır yapımı dizisi olma özelliğini taşıyan “Paranormal” dizisinden yayımlanan ilk tanıtımı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
kristofer hivju distant

Kristofer Hivju, Distant kadrosuna katıldı

Sonraki
blood of zeus

Blood of Zeus fragmanı yayımlandı