Kristofer Hivju, Distant kadrosuna katıldı

kristofer hivju distant

“Game of Thrones” dizisiyle adını büyük kitlelere duyuran Kristofer Hivju, yeni bilim kurgu-komedi filmi olan “Distant”ın kadrosuna katıldı. Filmin yapımcılığını; Brian Kavanaugh-Jones, Fred Berger ve Anna Halber üstleniyor.  Filmin yönetmen koltuğunda ise “Blades of Glory” yönetmenleri Will Speck ve Josh Gordon oturacak. Speck ile Gordon; Jonathan Rothbart ve Matt Hirsch ile birlikte yönetici yapımcı olarak da görev yapacak. Kevin Vafi ortak yapımcı olacak.

kristofer hivju distant

Hivju, “Game of Thrones” dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Kısa süre önce Universal’in “The Fate of the Furious” filminde görüldü. Norveçli aktör, “The Thing” ,” After Earth” ve “Force Majeure”daki rolleriyle de dünya çapında bir izleyici kitlesine sahip. Kristofer Hivju, “The Witcher” dizisinin 2. sezonunda da Nivellen olarak görünecek.

“Distant” konusu

Film, yabancı bir gezegene çarparak iniş yapan bir asteroit madencisini odağına alıyor. Bu asteroit madencisi, yeni çevresinin zorluklarıyla mücadele ederken zorlu arazide hayatta kalabilmiş tek kişiye yani kapana kısılmış bir kadına ulaşmaya çalışıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Witcher
mm

The Witcher 2. sezonundan ilk görseller geldi

Sonraki
Paranormal
mm

“Paranormal” isimli Netflix dizisinden ilk fragman yayımlandı