Blood of Zeus fragmanı yayımlandı

blood of zeus

Netflix’in yeni animasyon dizisi “Blood of Zeus”un fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanal üzerinden geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Adından da anlaşılacağı üzere Yunan Mitolojisi üzerinden ilerleyecek dizi, cenneti ve dünyayı kurtarmaya çalışan Zeus’un etrafında şekillenecek.

Powerhouse Animation Studios tarafından üretilen dizinin yönetmen koltuğunda Shaunt Nigoghossian oturuyor. Dizinin seslendirme ekibinde ise Zeus olarak Jason O’Mara, Electra olarak Mamie Gummer, Evios olarak Chris Diamantopoulos, Heron olarak Derek Phillips, Hera olarak Claudia Christian bulunuyor. 

Yunan Mitolojisi’nden bir hikâyeyi anlatacak olan animasyon dizi, 27 Ekim 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

blood of zeus

“Blood of Zeus” konusu

Netflix’in resmi açıklamasına göre dizinin konusu şöyle: Antik Yunanistan’da, Olimpos tanrıları ile titanlar arasında bir savaş başlamak üzeredir. Derken varoşta yaşayan sıradan biri olan Heron, geçmişiyle ilgili gizli gerçekleri keşfeder ve alçak bir iblis ordusu karşısında hayatta kalmaya çalışan insanlığın en büyük umudu hâline gelir.

27 Ekim’de izleyici ile buluşacak dizinin yeni yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Paranormal
mm

“Paranormal” isimli Netflix dizisinden ilk fragman yayımlandı

Sonraki
Dune
mm

Dune ertelendi