Toy Story 4’un yönetmeninden Transformers animasyonu

Yeni Transformers animasyonunun yönetmenliğini Toy Story 4’un yönetmeni Josh Cooley çekiyor.

Transformers serisine yeni bir animasyon ekleniyor. The Transformers: The Movie adı ile sinemalara giren film, popüler Transformers dizisinin ilk sinema uyarlamasıdır ve çizgi filmdir. Josh Cooley, ilk Transformers çizgi filmi olan “Robots In Disguise”ın ardından izleyicileri serinin geçmişine gönderecek bir animasyon filmi çekmeye hazırlanıyor.

Henüz ismi açıklanmayan filmi Paramount Animation, Hasbro ve eOne geliştiriyor. Senaryosu Ant-Man and the Wasp filminin senaristleri olan Andrew Barrer ve Gabriel Ferrari tarafından yazılan filmi En İyi Animasyon dalında Oscar sahibi olan Toy Story 4’un yönetmenliğini yapan Josh Cooley yönetiyor.

Film, Cybertron gezegeninde geçen Autobotlar ve Decepticonlar arasında geçen savaşı konu alacak. Ayrıca düşman grupların liderleri Optimus Prime ve Megatron arasındaki ilişkiye de yer verilecek. Daha önce çekilen animasyonlar, çizgi romanlar ve oyun videolarında da Optimus Prime ve Megatron’un bir geçmişi olduğu görülüyor.

Filmin senaryosunun bitmek üzere olduğunu ve Josh Cooley’nin yazarlarla birlikte senaryoda son değerlendirmeleri yaptığı bildirildi. Ancak Covid-19 nedeniyle kesintiye uğrayan film sektörünün ne zaman dirileceğini de bilmemekle beraber animasyon tarzında olacak Transformers filminin yapımına ne zaman başlanacağı ya da filmin ne zaman vizyona gireceği hakkında da bir bilgilendirme bulunmamakta.

Total
0
Shares
Önceki
images 2020 04 30T211402.262

Adam Driver, Yankee Comandante’de başrolde yer alacak!

Sonraki
8922198

The 100 7. sezonu geliyor