Our Last Crusade or the Rise of a New World 3. tanıtım fragmanı yayımlandı

Our Last Crusade or the Rise of a New World

Kei Sazane ve Ao Nekonabe’nin Our Last Crusade or the Rise of a New World (Kimi to Boku no Saigo no Senjō, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen) adlı light novel serisinin TV anime uyarlamasının üçüncü tanıtım videosu geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Fragmanın yanında yeni bir ana görsel ve prömiyer tarihi paylaşıldı.

5508E515 0642 469E AF77 D0BB5B88A47D

Orijinal Our Last Crusade or the Rise of a New World light novel serisi, Fujimi Shobo tarafından Fujimi Fantasia Bunko baskısı altında Japonya’da yayımlandı ve İngilizce versiyonunu yayımlayan Yen Press, serinin hikayesini aşağıdaki gibi anlatıyor:

Bilimsel olarak gelişmiş “İmparatorluk” ile büyülü kızların diyarı “Nebulis” arasında yıllarca büyük bir savaş yaşandı. Ta ki İmparatorluğun en güçlüsü ünvanını alan en genç şövalye, rakip ulusun prensesi ile buluşana kadar. Yeminli düşmanlar olmalarına rağmen şövalye, prensesin güzelliği ve asaleti tarafından büyülenir ve prenses ise şövalyenin gücü ile yaşam tarzından etkilenir. Aralarındaki çatışmanın bitmesine izin verilecek midir?

26D774EB 802E 4587 878A 7AA515496BEF

Anime, ilk TV prömiyerini 7 Ekim’de yapacak. Yeni yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Dune
mm

Dune filminden yeni görseller yayımlandı

Sonraki
bay yanlış

Bay Yanlış 10. bölüm 2. fragmanı yayımlandı