Our Last Crusade or the Rise of a New World

Our Last Crusade or the Rise of a New World 3. tanıtım fragmanı yayımlandı

Kei Sazane ve Ao Nekonabe’nin Our Last Crusade or the Rise of a New World (Kimi to Boku no Saigo no Senjō, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen) adlı light novel serisinin TV anime uyarlamasının üçüncü tanıtım videosu geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Fragmanın yanında yeni bir ana görsel ve prömiyer tarihi paylaşıldı.

svg%3E

Orijinal Our Last Crusade or the Rise of a New World light novel serisi, Fujimi Shobo tarafından Fujimi Fantasia Bunko baskısı altında Japonya’da yayımlandı ve İngilizce versiyonunu yayımlayan Yen Press, serinin hikayesini aşağıdaki gibi anlatıyor:

Bilimsel olarak gelişmiş “İmparatorluk” ile büyülü kızların diyarı “Nebulis” arasında yıllarca büyük bir savaş yaşandı. Ta ki İmparatorluğun en güçlüsü ünvanını alan en genç şövalye, rakip ulusun prensesi ile buluşana kadar. Yeminli düşmanlar olmalarına rağmen şövalye, prensesin güzelliği ve asaleti tarafından büyülenir ve prenses ise şövalyenin gücü ile yaşam tarzından etkilenir. Aralarındaki çatışmanın bitmesine izin verilecek midir?

svg%3E

Anime, ilk TV prömiyerini 7 Ekim’de yapacak. Yeni yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.