bay yanlış

Bay Yanlış 10. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel‘in bulunduğu Bay Yanlış dizisinin yeni fragmanı yayımlandı. Dizinin 10. bölüm 2. fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalından izleyiciye sunuldu.

Fox TV’nin yaz dizisi, Deniz Yorulmazer tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin tarafından kaleme alınıyor. Gold Film imzalı dizi, cuma günleri ekranlara çıkıyor.

Dizi, Özgür ve Ezgi’nin hikayesini odağına alıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan birisi ve restoran-bar sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin, ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür ise kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

bay yanlış

Bay Yanlış’ın 9. bölümünde neler oldu?

Ezgi ve Özgür, tüm karşı çıkanlara rağmen birlikte olmaya başlar. Onlar aşklarını yaşarken annelerinin kavga ettiklerinden bihaberdirler. Anneler birbirleri için bu denli kötü düşünürken ilişkilerini de açıklayamazlar. Nevin ise Ezgi’nin bir an önce hem evden hem de işten ayrılması için baskı yapar. Bu arada Ezgi’nin doğum günü yakındır. Özgür, Ezgi için özel bir gece hazırlarken Serdar da Ezgi’nin ailesinin ve arkadaşlarının da katılacağı bir doğum günü organize eder. Ezgi ise istemeden kendini Serdar’ın organize ettiği partide bulur. Tesadüfler sonucu Özgür de o mekana gelir.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.