One Punch Man 3. sezon tarihi

onepm

One Punch Man 3. sezon ne zaman gelecek?

One Punch Man, Netflix’te de yayımlanan inanılmaz bir anime serisi. Japonya ve diğer ülkelerdeki seyirciler arasında büyük bir hayran kitlesine sahip olan şov, üçüncü sezon için hazır. Evet, animenin geliştiricileri üçüncü sezonun geleceğini doğruladı. Bu, izleyici tarafından çok sevilen One Punch Man gibi bir anime için beklenen bir şeydi. Ancak daha önemli olan soru gelecek sezon ne zaman çıkacak?

sea2opm

En tanınmış süper kahraman animelerinden biri olan One Punch Man yakında üçüncü sezonuyla geliyor. Madhouse Stüdyo tarafından geliştirilen ve Shingo Natsume (Sezon 1) ve Chikara Sakurai (Sezon 2) tarafından yönetilen anime, sanatçı ONE tarafından aynı başlık altında uyarlanmıştır.

Madhouse Stüdyo tarafından yaratılan animenin, ilk olarak Ekim 2015’te TV Tokyo‘da ve ikinci sezonu da geçtiğimiz yıl nisan ve temmuz ayları arasında yayımlandı. Bu nedenle, üçüncü sezonun da bu yılın aynı zamanlarında piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak bu yıl yaşanan ve sektörü oldukça etkileyen Koronavirüs salgını daha başlamayan çalışmaların ertelenmesine sebebiyet verdi.

onnpm

Personel kadrosuna, önceki tüm seslendirme üyeleri 3. sezonda da geri dönecek. Makoto Furukawa Saitama, Kaito Ishikawa da Genos olarak seslendirmeye devam edecek ve diğer tüm karakterler de rollerine aynen devam edecekler.

Üçüncü sezonda bizi ne bekliyor?

opmgeno

Hikayemiz, tek yumrukla herkesi yenebilen; güçlü canavarlara, kötü adamlara derslerini vererek kahramanca eylemler gerçekleştiren ancak kendine denk bir rakibi olmadığından artık savaşmaktan zevk alamayan süper kahraman Saitama’nın kendine layık savaşacak birini aramasıyla başlıyor.

Sürekli yeni kötüler, yeni rakipler ile savaş ve komedi unsurunun bir arada olduğu iki sezon izlemiştik. Üçüncü sezon ise Kahramanlar Derneği ve onların kötü meslektaşları olan Canavar Derneği arasındaki bir savaşa ve muhtemelen Çocuk İmparator ile Garou gibi karakterlere, yeni bir canavar setine odaklanacak. Genos çok fazla görülmeyecek ancak parlak kel kafalı kahramanımızı daha fazla ekranlarda görmeyi umuyoruz.

saitama

3. sezonun geleceği onaylansa da henüz kesin bir prömiyer tarihi verilmedi. Resmî olarak onaylanmamış olmakla birlikte 3. sezonun 2020 Eylül ayının sonlarına doğru geleceği de düşünülmekte. Fakat bir kısım düşünceler de üçüncü sezonun 2021 baharında veya belki de 2021 yazının başında piyasaya sürülmesinden yana. Bunların hiçbiri henüz doğrulanmadı. Resmî güncellemeleri bu yılın sonuna kadar duyabiliriz.

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
Uncharted
mm

Tom Holland’lı Uncharted uyarlaması sonunda hayata geçiriliyor

Sonraki
Scarface
mm

Yeni Scarface filmi hakkında önemli açıklamalar geldi!