Tom Holland’lı Uncharted uyarlaması sonunda hayata geçiriliyor

mm
Uncharted

Uzun süredir sürekli olarak yönetmen değiştiren Uncharted uyarlaması sonunda hayata geçiriliyor. Filmin başrolünde bulunan ünlü oyuncu Tom Holland, Instagram hesabından paylaşmış olduğu bir gönderi ile haberi duyurdu.

Aslında filmin çekimlerine Koronavirüs salgınının boy göstermesinden hemen önce başlanmıştı ancak yıllardır şansızlıklar sonucu hayata geçirilemeyen projenin çekimleri yalnızca 1 gün yapılabildi. Öncesinde de onlarca kez yönetmen değişikliğine gidilmişti.

Uncharted

Fikir ilk ortaya çıktığında yönetmenin David O. Russell olacağı açıklanmıştı ama sürekli değişiklik yapılması Russell’ı projeden uzaklaştırdı ve yerine Neil Burger geçti. Burger 2012’de projeyi bıraktı ve 2014’te Seth Gordon projeye dahil edildi. Gordon şaşırtmayan bir hareketle 2015 yılında ayrılınca 2016 yılında, yönetmen Shawn Levy filmin yönetmeni olarak açıklandı. Dan Trachtenberg, 2019 yılında bu listeye dahil olup çekildikten sonra Travis Knight, projenin yönetmeni oldu ancak bu durum da çok kısa sürdü. Son olarak ise Gangster Squad, Venom ve Zombieland gibi yapımlardan tanıdığımız Ruben Fleischer ile anlaşma sağladığı açıklanmıştı.

Şimdi ise Tom Holland, tüm bunların ardından film çalışmalarına başlandığını Instagram hesabından “1. gün” notu ile yapmış olduğu bir paylaşım eşliğinde duyurdu.

Uncharted oyuncuları

Filmde Tom Holland, Nathan Drake’e ve Mark Wahlberg de, Victor Sullivan karakterine hayat verecek. Uncharted oyunlarında Nathan orta yaşlarda ve Sully ise 60’lı yaşlarındaydı ancak filmde, karakterlerin gençlik dönemlerine gidilecek. Son olarak 2016 yılında Uncharted 4: A Thief’s End isimli oyunu piyasaya sunulan Uncharted’ın beyaz perde uyarlamasında Holland ve Wahlberg’ün yanı sıra Antonio Banderas, Sophia Ali ve Tati Gabrielle yer alacak. Üç oyuncunun rolleri henüz resmî olarak açıklanmayan projenin vizyon tarihi için Sony, takvimlerde 16 Temmuz 2021’i işaretledi.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Rain
mm

The Rain 3. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
onepm

One Punch Man 3. sezon tarihi