Olivia Wilde, Chris Pine ve Don’t Worry Darling hakkında konuştu

mm
Chris Pine

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmenlik yapan Olivia Wilde, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yapıyor. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor. Geçtiğimiz saatlerde çekimleri tamamlanan filmin yönetmeni Olivia Wilde ise kişisel Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile Chris Pine ve filmdeki rolü hakkında konuştu.

Chris Pine

Don’t Worry Darling, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. KiKi Layne ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Olivia Wilde, Chris Pine hakkında konuştu

“Sevgili Chris Pine’ı neredeyse 16 yıldır tanıyorum ve her zaman en cömert, destekleyici, zeki ve yetenekli oyunculardan biri olmuştur. Don’t Worry Darling’de bizimle oynamasını istediğimde, yoğun programına rağmen, ‘Evet, elbette dostum!’ diyerek Chris tarzında yanıt verdi. Daha sonra, niyetimizi hiç bozmadan veya ayak parmaklarımıza basmadan karakteri her gün derinleştirmeye devam etti. Parçaya elinden geldiğince hizmet etmek için oradaydı ve oğlum müthiş bir performans sergiledi. Seninle çalışmak çok heyecan verici, Chris.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
10 Bin Adım
mm

10 Bin Adım 10. bölüm ne zaman?

Sonraki
the umbrella academy

The Umbrella Academy 3. sezon çekimleri başladı