10 Bin Adım

10 Bin Adım 10. bölüm ne zaman?

30 Aralık 2020 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Gain yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan 10 Bin Adım dizisinin 10. bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

10 Bin Adım

10 Bin Adım konusu

İki eski sevgili Ezgi ve Memet, sağlık örgütlerinin uzun ve sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım atma önerisine uymaya ve birlikte yürümeye karar verirler. Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları patlayan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan, birbirine katlanamayan iki insan yine de her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeye başlar.

Platformun en popüler ve sevilen yapımı olarak bilinen dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Günaydın, (Mehmet) Devin Özgür Çınar, (Ezgi) Şebnem Dönmez, (Şule) Ferit Aktuğ, (Emre) Teoman Kumbaracıbaşı (Sarı) gibi isimler yer alıyor.

10. bölüm ne zaman çıkacak?

Geçtiğimiz saatlerde Gain Medya’nın resmi YouTube kanalından yapılan açıklamaya göre sezon finali 17 Şubat Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.