Charlie Kaufman’ın yeni filmi I’m Thinking of Ending Things’ten ilk görseller

Charlie Kaufman

Charlie Kaufman’ın 4 Eylül’de yayımlanacak yeni filmi I’m Thinking of Ending Things’ten ilk görseller yayımlandı.

Oscar ödülü kazandığı Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve Being John Malkovich, Adaptation filmlerinin senaryo yazarı aynı zamanda Synecdoche, New York ve Anomalisa filmlerinin yönetmenliğini yapan Charlie Kaufman; Toni Collette, Jesse Plemons, Jessie Buckley, David Thewlis gibi isimleri bir araya getirecek yeni filmi I’m Thinking of Ending Things.

Ian Reid‘in Türkçeye Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum adıyla çevrilen psikolojik gerilim türündeki romanından uyarlanan I’m Thinking of Ending Things 4 Eylül’de Netflix platformu üzerinden izleyici ile buluşacak. Film için heyecanlı bekleyişimiz sürerken filmden ilk görseller yayımlandı.

charlie kaufman

Film kız arkadaşını ailesi ile tanıştırmaya götüren Jake ile onu terk etmeyi düşünen kız arkadaşının arasındaki ilginç olayları ve çiftin ani bir güzergâh değişikliği yapması sonucu korku dolu yolculuğunu konu alıyor. Gerilim-korku türünde ilk kez ortaya bir film koyacak Kaufman’ın ilgi çekici bu hikâyeyi nasıl işleyeceği de oldukça merak konusu.

Filmde Jake karakterini Breaking Bad ve Fargo gibi yapımlarda tanıyabileceğimiz Jesse Plemons canlandırırken, Jake’in kız arkadaşını ise Taboo, Wild Rose ve Beast yapımlarından dikkatimizi çeken Jessie Buckley hayat veriyor. Toni Collette ve David Thewlis ise filmde Jake’in ebeveynleri rollerini üstleniyor.

charlie kaufman

Koronavirüs salgını yüzünden sinema salonları kapanmış ardından heyecanla beklenen pek çok film 2021’e ertelenmişti. Ancak Netflix yapımları bundan çok da etkilenmemiş duruyor. Aaron Sorking imzalı The Trial of Chicago 7, David Fincher imzalı Mank ve dikkat çekici oyuncu kadrosuyla The Devil All the Time da bu yıl Netflix’te izleyici ile buluşacak. Charlie Kaufman’ın heyecanla beklenen yeni filmi I’m Thinking of Ending Things ise bu yıl 4 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Total
0
Shares
Önceki
given

Given filminden yeni bir tanıtım fragmanı yayımlandı

Sonraki
Black Adam
mm

Noah Centineo, Black Adam filminde Atom Smasher’ı canlandıracak.