The New Mutants

The New Mutants’tan yeni bir tanıtım yayımlandı

Yaklaşık 4 yıl önce duyurulan ve 20th Century Fox tarafından hazırlanan The New Mutants’ın çekimleri aslında çok önce tamamlanmıştı ancak Disney’in Fox’u satın almasıyla filmin vizyon tarihi yapılan değişiklikler nedeniyle birkaç defa ertelenmişti.

The New Mutants

Korku-gerilim ve fantastik türünü birleştiren çizgi roman uyarlaması The New Mutants, muhtemelen X-Men filmleri arasında en şanssız olanıydı. Yaklaşık 4 yıl önce duyurulduğu tarihten bugüne kadar birkaç kez erteleme almıştı ve sonunda kesin olarak 3 Nisan 2020 tarihinde beyaz perdede olacağı açıklanan yapım, bu sefer de dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi yüzünden ertelenmişti. Disney bu kez de filmin yeni vizyon tarihini 28 Ağustos olarak belirledi. Ancak Tenet ve Mulan gibi filmler pandemi nedeniyle ağustos ayına ertelendiği için filmin bu tarihte vizyona girmesi de zor görünüyor. Kaldı ki Amerika’da salgının seyri bu şekilde devam ederse ağustos ayında sinema salonları açık bile olmayabilir.

The Fault in Our Stars ile tanınan Josh Boone‘un yazıp yönettiği film, beş genç mutantın kapalı tutuldukları tesiste bir yandan kendi güçlerinin sınırlarını test ederken diğer yandan kendilerini buradan kurtarmak için verdikleri mücadeleyi anlatıyor ve filmin oyuncu kadrosunda Anya-Taylor Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt ve Alice Braga yer alıyor.

The New Mutants

Vizyon yolculuğu tam anlamıyla kabusa dönüşen The New Mutants’ın ne zaman vizyona gireceği bir kez de belirsiz bir hâl almış olsa da, 20th Century Studios filmin tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Önümüzdeki hafta salgın nedeniyle online olarak gerçekleşecek Comic-Con at Home’da tanıtılacak filmlerden biri olan The New Mutants’tan yeni bir tanıtım fragmanı daha yayımlandı. Filmden yeni görüntüler barındıran bu fragmanda herhangi bir vizyon tarihi belirtilmemesi dikkat çekti.

Yayımlanan 50 saniyelik fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir, filmi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
son yaz
Son Yaz 15. bölüm ön izlemesi yayımlandı