Never Have I Ever 2. sezon bekleyişine son

never have ı ever 2. sezon

Netflix’in orijinal içeriklerinden olan Never Have I Ever dizisinin 2. sezonu nihayet izleyiciyle buluşuyor. İlk sezonu geçtiğimiz yıl yayımlanan dizi beğenilmiş ve 2. sezon onayını kapmıştı. Dram türündeki dizi, eğlence ve komedi unsurlarıyla geri dönüyor.

never have i ever

Never Have I Ever konusu

Hint kökenli Amerikalı bir gencin hikayesine odaklanıyoruz. Tramvatik bir yıl geçiren Devi’nin artık tek isteği sosyal statüsüne çekidüzen vermektir fakat ailesi, arkadaşları ve duyguları bu isteğini zora sokar. Yeni sezonda Devi, yaşamak istediği hayatın nasıl bir şey olacağını sorgular. Devi iki erkek arkadaş edinmenin iyi bir fikir olacağını düşünürken, bu konuda yanıldığını kısa sürede anlar. Sınıflarına yeni gelen kızın ondan daha havalı bir Hint genci olduğunu düşünen Devi, yeni kıza karşı kıskançlık duyguları besler.

Never Have I Ever kadrosu

Dizinin yaratıcılarında Mindy Kaling ve Lang Fisher isimleri yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Rircha Moorjani isimleri bulunuyor.

Never Have I Ever 2. sezonunun tarihi

Dizinin yeni sezonu 15 Temmuz 2021‘de Netflix’te yerini alacak. Bu perşembe gösterimde olacak dizinin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
my unorthodox life seyrederiz

My Unorthodox Life bu Çarşamba Netflix’te

Sonraki
Ersan Kuner seyrederiz 1

Erşan Kuneri setinden fotoğraflar yayımlandı