on my block

On My Block 4. sezon ne zaman?

İlk sezonu 2018 yılında izleyici karşına çıkan On My Block dizisinin 4. sezon duyurusu, geçtiğimiz saatlerde yapıldı. Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan bir video ile dizinin 4. sezonu ile geri döndüğü açıklandı. Aynı zamanda 4. sezonun, dizinin final sezonu olacağı da belirtildi.

on my block

On My Block konusu

Dizi, Los Angeles’ın belalı bir mahallesinde yaşayan 4 arkadaşın ilişkilerini konu alıyor. Liseye başlayacakları yaz tatilinde Ruby’nin yazma kursuna gitmesi ve Cesar’ın da hiç istememesine rağmen abisinin lideri olduğu çeteye katılması yüzünden Jamal ve Monse ile arasının açılması ile onların hikâyesi başlıyor.

on my block

On My Block 4. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Diego Tinoco, Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray ve Jessica Marie Garcia gibi isimler bulunuyor. Eddie Gonzalez, Jeremy Haft ve Lauren Iungerich’in yaratıcısı olduğu dizinin son sezonun ne zaman izleyicilerin beğenisine sunulacağı ise belirsizliğini koruyor. Buna rağmen 2021’in ilk yarısında Netflix kütüphanesinde yerini alması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.