Utkarsh Ambudkar ve PJ Byrne, Never Have I Ever kadrosuna katıldı

never have i ever seyrederiz

27 Nisan 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alan Never Have I Ever, izleyiciye ilk sunulduğu zamanlarda değindiği konularla oldukça ilgi toplamıştı. Geçtiğimiz ay, Megan Suri‘nin dizinin 2. sezon kadrosuna katıldığını öğrenmiştik ve bugün, kadroya 2 yeni ismin dahil olduğu duyuruldu.

Brittany Runs a Marathon, The Broken Hearts Gallery ve Basmati Blues gibi yapımlarda yer alan Utkarsh Ambudkar, Sherman Oaks Lisesi’nin kadrosundaki en havalı öğretmen olarak izleyici karşısına çıkacak. İngilizce öğretmeni olan Utkarsh Ambudkar, Devi ile de iyi anlaşacak.

The Wolf of Wall Street, Mob Town ve Rampage: Büyük Yıkım gibi yapımların kadrosunda yer alan PJ Byrne ise Kamala’nın Caltech’teki programında baş araştırma asistanı Evan’ı canlandıracak. Üstün zekası ve vasat yeteneği sayesinde Kamala, Evan için kolay bir hedef haline gelecek.

never have i ever

Never Have I Ever konusu

Oyuncu kadrosunda; Maitreyi Ramakrishnan, Darren Barnet, Jaren Lewison, Richa moorjani, Ramona Young gibi isimlerin yer aldığı dizi; ırkçılık, aile sorunları, cinsellik gibi konulara dikkat çektiği için beğenilmişti.

Dizi, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
virgin river

Virgin River 3. sezon onayı aldı

Sonraki
Şeref Bey
mm

Şeref Bey dizisinden ilk görsel yayımlandı