Netflix deneme sürümü geri geldi

mm
Netflix

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix, 30 günlük deneme sürümü özelliğini, sanal kartlar üzerinden istismar edildiği gerekçesi ile bir süre önce ülkemizden kaldırma kararı almıştı. Şimdi ise bu uygulama yeniden kullanıma sunuldu. Ancak yeni üyeler, geri gelen özelliği ufak bir fark ile kullanabilecekler.

Netflix deneme sürümü artık ücretli

Netflix, başta ücretsiz olarak başlattığı bu deneme sürümü özelliğini, şu an için ufak bir ücretlendirme yöntemi ile sunuyor. Şirket, kötüye kullanımın önüne geçmek amacıyla kullanıcılardan 30 gün için 8,99 TL talep ediyor.

Netflix’in yaptığı açıklamaya göre, şu anda ilk 30 gün için 8,99 TL ücret karşılığında edinebileceğiniz bu deneme sürümüne sadece yeni üyeler ulaşabilecek. Özellikle her ay farklı bir sanal kart ile üyelik oluşturup platformu ücretsiz kullanan kullanıcıları engellemeyi amaçlayan Netflix, mail adresiniz ve kredi kartı bilgileriniz gibi özel bilgilerinizi kontrol edecek. Bu tarz bir yaklaşımın olayı nasıl engelleyebileceği ve yeni yöntemin işe yarayıp yaramayacağı ise şu an için bir merak konusu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
countdown

Countdown filmi Netflix’te yayımlandı

Sonraki
ben affleck batman

Ben Affleck, yeni “The Flash” filminde Batman olarak karşımıza çıkacak