Neil Patrick Harris in Gone Girl
DF-00669 – Neil Patrick Harris portrays Desi, a spoiled rich guy who has long harbored a crush on a woman who has suddenly disappeared.

Neil Patrick Harris, Matrix 4’te kötü adam rolünde olabilir

Neil Patrick Harris, Matrix 4’te yer alıyor

Geçtiğimiz günlerde Matrix 4 setinden birkaç yeni görsel paylaşılmıştı ve böylece Neil Patrick Harris‘in, Matrix 4’te yer alacağı da kesinleşmişti ancak karakteri ile ilgili henüz bir detay verilmemişti. Peki canlandırdığı rol bir kötü adam olabilir mi?
Barney Stinson: Bir Neil Patrick Harris efsanesi - SineTürkiye
Wachowskilerin orijinal Matrix filmi 1999’da bilim kurgu aksiyon sineması için yeni bir tarz oluşturmuştu. 2003’teki bir çift devam filmi olan Matrix Reloaded ve Matrix Revolutions aynı tepkiyi oluşturamadı ancak seri, son 20 yıl boyunca kendine güçlü bir yer edindi. Bu kez Lana Wachowski’nin tek başına yönettiği Matrix 4’ün senaryo detayları hakkında pek bir şey bilinmiyor ve oyuncular üzerinde gizem var.
Yeni filmde Keanu Reeves’in Neo olarak ikonik rolünü yeniden ortaya koyacağını ve Trinity olarak Carrie-Anne Moss’un yeniden yer alacağını tahmin etmek pek de zor değil. Yoğun söylentiler arasında Merovingian olarak Lambert Wilson ve Niobe olarak Jada Pinkett Smith’in yer alacağı da konuşuluyor. Yahya Abdul-Mateen, Neil Patrick Harris ve Jessica Henwick bir sonraki macerasında Neo’ya katılan isimler arasında yer alıyor.
Matrix 4
Bu oyuncuların Matrix 4’te kimi canlandıracağına dair söylentiler sürekli konuşuluyor. Abdul-Mateen sürekli olarak Morpheus karakteri ile ilişkilendiriliyor. Bunun yanında bir başka ilgi çekici söylenti de Neil Patrick Harris’in filmin kötü adamını oynayacağı hakkındaki teori. Önceki filmlerde ajan Smith rolünde yer alan Hugo Weaving’in yorumları sayesinde, Matrix 4’ün Ajan Smith’i geri getirmeye çalıştığı ve büyük ihtimalle başarısız olduğu doğrulandı. Bu görünüm, destekleyici bir figür ya da ana kötü adam olabilirdi. Bunu bilmiyoruz ama plan, Smith yoksa başka bir karizma yaratacak bir kötü adam yaratmak. Bu ismin de Harris olması muhtemel görünüyor.
Neil Patrick Harris’de şüphesiz bu teorilere uyuyor. Dramatik ve etkileyici bir kötü adam, Ajan Smith karakterinden daha çarpıcı olmayabilir ama yeni bir hikyeye, yeni kötü adam oldukça mantıklı görünüyor. Bunu yakında öğrenme ihtimalimiz var ancak ne yazık ki filmi izlemek için Nisan 2022’yi beklemek zorundayız.
Film ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve film ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linkten film ile ilgili bir diğer yazımıza ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.