My Policeman çekimleri nisan ayında başlayacak

harry styles my policeman

Geçtiğimiz aylarda ilk kez duyurulan My Policeman filmi, geçtiğimiz günlerde yapılan oyuncu değişikliği ile yeniden gündem olmuştu. Başrollerinde; Dunkirk filmi ile 2017 yılında ilk kez sinema dünyasına atılan ve şimdi de Don’t Worry Darling filminin kadrosunda bulunan ünlü şarkıcı Harry Styles ve Cinderella, Baby Driver gibi filmlerde yer alan Lily James‘in bulunduğu açıklanmıştı. Yapılan son açıklama ile Emma Corrin’in, Lily James’in yerini aldığını öğrendik.

Filmin üçüncü başrolü belirsizliğini korurken film çekimlerine nisan ayında başlanması bekleniyor. Harry Styles, bir süredir Don’t Worry Darling filmi için çekim yapmakta ancak çekimlerin tamamlandığı söyleniyor. Nisan ayında çekimlerine başlanacağı söylenen My Policeman filmi ile birlikte Styles, yaklaşık 2 aylık bir aranın ardından tekrar sete dönecek.

emma corrin my policeman

My Policeman konusu

My Policeman filmi; 1950’ler İngiltere’sinde, Marion (Emma Corrin) adlı bir öğretmenin, Tom (Harry Styles) adlı bir polise gördüğü ilk anda aşık olmasıyla başlıyor. Daha sonra Tom, gözlerini sofistike ve büyüleyici bir dünyaya açmasına sebep olan müze küratörü Patrick ile tanışır. Tom, Patrick’e ilgi duysa bile o zamanlarda Marion ile evlenmenin daha güvenli olduğunu düşünür.

Film, geri dönüş yapısını kullanacak ve 1900’lü yılların sonunu anlatmaya devam edecek. 40 yıl sonra, Tom ve Marion yaşlanmışken evlerine aldıkları Patrick’i anlatacak. Film, 40 yıl önceki sismik olayları ve Tom’un, Patrick ile olan tutkulu ilişkisini izleyici ile buluşturacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
son yaz

Son Yaz 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
ateşböceği yolu

Ateşböceği Yolu 2. sezon olacak mı?