Ateşböceği Yolu 2. sezon olacak mı?

ateşböceği yolu

3 Şubat 2021 tarihinde ilk sezonu ile izleyici karşısına çıkan Ateşböceği Yolu dizisi, yayımlandığı günden beri büyük ilgi toplamakta. Platformdaki yerini aldığı günden beri Netflix Türkiye Top 10 listesinden düşmeyen dizi, dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi görüyor. Dizinin 2. sezonun olup olmayacağı ise merak konusu.

ateşböceği yolu

Ateşböceği Yolu konusu

Dizi, küçük yaşlarda tanışan ve 30 yıllık dostlukları boyunca her türlü zorluğu birlikte atlatan Tully (Katherine Heigh) ve Kate’in (Sarah Chalke) hikayesini işliyor. Beklenmedik bir ihanetin yaşanmasıyla birlikte iki karakterin yolları ayrılıyor ve ilişkilerinde yeni bir sayfa açılıyor.

ateşböceği yolu

Ateşböceği Yolu 2. sezon olacak mı?

Başrollerinde; The Ugly Truth, Grey’s Anatomy, Suits gibi yapımlarla tanıdığımız Katherine Heigl ve Scrubs, How I Met Your Mother gibi dizilerle ön plana çıkan Sarah Chalke bulunan dizi, 10 bölümden oluşuyor.

Dizi kısa bir süredir platformda olmasına rağmen oldukça popüler. Herhangi bir yeni sezon için henüz açıklama yapılmamış olmasına rağmen birçok kişi, gördüğü ilgi nedeni ile 2. sezona kesin gözü ile bakıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
harry styles my policeman

My Policeman çekimleri nisan ayında başlayacak

Sonraki
raya and the last dragon

Raya and the Last Dragon’dan yeni bir fragman yayımlandı