I'm Thinking of Ending Things

I Am Thinking of Ending Things’in posteri yayımlandı

Yeni Netflix filmi I am Thinking of Ending Things’den ilk poster geldi.

Being John Malkovich, Adaptation ve Oscar kazandığı Eternal Sunshine of the Spotless Mind’ın senaryosunu yazan, Synecdoche, New York ve Anomalisa filmlerinin yönetmen koltuğuna oturan, son günlerde ise ilk romanı olan Antkind ile adından söz ettiren Charlie Kaufman, gelecek ay yeni filmi I Am Thinking of Ending Things ile izleyici karşısına çıkacak. Kaufman’ın Netflix çatısı altında hazırladığı yeni filmi için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, filmden ilk poster yayımlandı.

svg%3E

Ian Reid’in aynı isimli romanından uyarlanan film Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum, 4 Eylül’de Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak. Ayrıca filmin fragmanının perşembe günü (6 Ağustos) yayımlanması bekleniyor.

I’m Thinking of Ending Things konusu ve kadrosu

Ian Reid’in 2016 yılında yayımlanan aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan “I’m Thinking of Ending Things” birlikte uzun bir yola çıkan Jake ve kız arkadaşına odaklanıyor. Jake’in gözden ırak bir çiftlikte yaşayan ailesiyle tanışmaya hazırlanan kadın, bir yandan da ilişkilerini bitirmeyi düşünmektedir. Jake, beklenmedik bir şekilde farklı bir yola sapınca kız arkadaşı zor durumda kalır ve ikili arasında somut bir gerginlik, psikolojik bir kırılganlık ve saf bir korku hissi oluşur.

svg%3E

Kız arkadaşını ailesiyle tanıştırmaya götüren Jake’e Fargo ve Breaking Bad (Todd) gibi yapımlarla tanınan Jesse Plemons hayat verirken, onu terk etmeyi düşünen kız arkadaşını son yıllarda Beast, Wild Rose, Taboo gibi yapımlarda dikkat çekici performanslara imza atan Jessie Buckley canlandırıyor. Filmde Jake’in anne babasına ise usta oyuncular Toni Collette ve David Thewlis hayat veriyor.

İlerleyen saatlerde fragmanı yayımlanacak ve 4 Eylül’de izleyiciyle buluşacak filmle ilgili yeni gelişmeler olursa sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.