mortal kombat

Mortal Kombat ertelendi

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını ve bu yapımlardan birinin de Mortal Kombat olacağını öğrenmiştik. Şimdi yapılan bir açıklama ile de filmin yeni çıkış tarihi duyuruldu.

mortal kombat

Mortal Kombat filminin konusu

Film, popüler video oyunundan uyarlanarak seyirci ile buluşacak. Cole Young adlı karma dövüş sanatları savaşçısı, gizli soyundan ve Lin-Kuei suikastçı klanının Sub-Zero tarafında neden avlandığından habersizdir. Cole, ailesinin güvenliğinden endişe duyarak Outworld güçlerine karşı yüksek riskli bir savaşta Earthrealm’i savunmak için seçilmiş bir savaşçı takımı arar.

Mortal Kombat

Mortal Kombat ne zaman çıkacak?

Oyuncu kadrosunda; Chin Han (Shang Tsung), Elissa Cadwell (Nitara), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Jessica Mcnamee (Sonya Blade), Max Huang (Kung Lao), Mehcad Brooks (Jax Briggs), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero) ve Lewis Tan gibi isimlerin yer aldığı film; 16 Nisan 2021 tarihinden, 23 Nisan 2021 tarihine ertelendi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.