the irregulars

The Irregulars 2. sezon olacak mı?

26 Mart 2021 tarihinde Netflix üzerinden yayımlanan The Irregulars dizisi, oldukça ilgi görmekte. Yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye Top 10 listesinde yer alan dizi, dünyanın birçok yerinde buna benzer bir ilgi görüyor. Dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağı ise merak konusu.

the irregulars

The Irregulars konusu

Viktorya dönemi Londrası’nda yaşayan bir grup sıra dışı genç, doğaüstü suçları araştırmaya başlar. Dr. Watson ve ortalarda pek de görülmeyen Sherlock Holmes önderliğinde gençler, doğaüstü suçları açığa çıkarmaya çalışır. Vakalar korkunç hale geldikçe, grup insanlığı yok etmekle tehdit eden güçleri yenmek için güçlerini birleştirir.

the irregulars

The Irregulars 2. sezon olacak mı?

Oyuncu kadrosunda; Henry Lloyd-Hughes, Royce Pierreson, Thaddea Graham, Darci Shaw, Harrison Osterfield, McKell David, Jojo Macari gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu dizinin 2. sezonu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak birçok kişi, bu kadar büyük bir ilgi görmüş bir dizinin 2. sezon için yenileceğine kesin gözü ile bakıyor. Olası bir 2. sezon durumunda ise yeni sezonun, 2022 yılının sonunda izleyici karşısına çıkarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.