Mortal Kombat fragmanı yayımlandı

mortal kombat

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını ve bu yapımlardan birinin de Mortal Kombat olacağını öğrenmiştik.

Bugün ise hem sinema hem de oyun dünyası tarafından büyük bir öneme sahip olan Mortal Kombat evreninin filminin resmi fragmanı yayımlandı.

Mortal Kombat

Mortal Kombat filminin konusu

Film, popüler video oyunundan uyarlanarak seyirci ile buluşacak. Cole Young adlı karma dövüş sanatları savaşçısı, gizli soyundan ve Lin-Kuei suikastçı klanının Sub-Zero tarafında neden avlandığından habersizdir. Cole, ailesinin güvenliğinden endişe duyarak Outworld güçlerine karşı yüksek riskli bir savaşta Earthrealm’i savunmak için seçilmiş bir savaşçı takımı arar.

Filmin oyuncu kadrosunda; Chin Han (Shang Tsung), Elissa Cadwell (Nitara), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Jessica Mcnamee (Sonya Blade), Max Huang (Kung Lao), Mehcad Brooks (Jax Briggs), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero) ve Lewis Tan yer alıyor.

Filmin yayımlanan resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
wandavision
mm

WandaVision 7. bölüm tanıtımı yayımlandı

Sonraki
Wednesday
mm

Wednesday dizisinden ilk poster yayımlandı