Moriarty the Patriot 2. sezonun kalan bölümleri geliyor

yuukoku

Ryousuke Takeuchi ve Hikaru Miyoshi’nin Sir Arthur Conan Doyle’nin ünlü serisi Sherlock Holmes’tan esinlenerek yazdığı Moriarty the Patriot (Yuukoku no Moriarty) mangasından uyarlanan animenin resmi web sitesi geçtiğimiz saatlerde, animenin yeni bölümlerinin ne zaman geleceğini açıkladı.

2283743 Japanese KeyArt OfficialVideoImage b17c3f6b 2905 eb11 82a8 dd291e252010

Moriarty the Patriot animesinin 2. sezonu geri dönüyor

Moriarty the Patriot animesi 2. sezonunun 12. bölümündeyken tüm dünyayı etkisine alan Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Toplam 24 bölüm olacak olan 2. sezonun kalan 12 bölümü çok yakında yayımlanacak. Yapılan en yeni açıklamaya göre sezonun kalan bölümleri Nisan 2021’de gösterime girecek.

Bu sefer Sherlock Holmes’un en büyük düşmanı James Moriarty’yi merkezine alan anime serisinin hikayesi aşağıdaki gibi özetleniyor:

19. yüzyılın sonlarında İngiltere’de yalnızca genç çocukları hedef alan bir dizi cinayet, Londra halkını tehdit eder. William James Moriarty, kurbanlar arasındaki benzerliklere dayanarak katilin bir aristokrat olduğunu keşfeder. “Suç danışmanı” William, ayrıcalıklı konumunu kullanarak savunmasız erkek çocukları kullanan katili bulmak için bir plan hazırlar…

moriarty

En yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
dickinson

Dickinson 2. sezon ne zaman

Sonraki
dr stone

Dr. Stone 2. sezonundan yeni fragman yayımlandı