dr stone

Dr. Stone 2. sezonundan yeni fragman yayımlandı

Dr. Stone“un 2. sezonundan kısa bir fragman yayımlandı. Yayımlanan fragmanda merakla beklenen yeni sezonun gelmesine çok az zaman kalmışken özel bir etkinlikte 2. sezon ile ilgili konuşulacağı açıklandı.

Dr. Stone TV animesinin resmi Twitter hesabı geçtiğimiz dakikalarda, animenin 2. sezonu için özel bir etkinliğin 11 Ekim Pazar günü “Jump Special Anime Festa 2020” sırasında yapılacağını duyuran bir fragman yayımladı.

dr stone

Etkinliğin canlı yayın sayfası, etkinlik sırasında ayrıca “Demon Slayer: Infinity Train (Kimetsu no Yaiba: Mugen Train)” filmi, şu anda yayımlanan “Jujutsu Kaisen” animesi ve Parako Shinohara’nın “Boukyaku Battery” manga serisi hakkında da fazlaca haber olacağını duyurdu.

Dr. Stone konusu

Tüm insanlığın bilinmeyen bir sebepten ötürü bir anda taşa çevrilmesinden birkaç bin yıl sonra; olağanüstü, zeki, bilim dahisi Senku Ishigami uyanır. Taştan bir dünya ve medeniyetin tamamen çöküşüyle ​​karşı karşıya olan Senku, dünyayı yeniden inşa etmek için bilimi kullanmaya karar verir. Aynı anda uyanan süper güçlü çocukluk arkadaşı Taiju Oki’den başlayarak uygarlığı sıfırdan yeniden inşa etmeye başlarlar. Taş Devri’nden günümüze iki milyon yıllık bilimsel tarihi anlatan benzeri görülmemiş bir zanaatkarlık macerasının hikayesi!

Taş Savaşlarına çok az kaldı. Büyük bir merakla beklenen Dr. Stone animesinin 2. sezonu, Ocak 2021’de yayımlanacak. Ocak ayının hangi gününde yayımlanacağı gibi birçok yeni gelişmeye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.