Mission Impossible 7’dan ilk görsel yayımlandı

mm
Mission Impossible 7

Tom Cruise‘un başrolü olduğu Mission Impossible 7 Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilen filmler arasında yerini alıyordu. Geçtiğimiz aylarda filmin çekimleri, Tom Cruise’un Koronavirüs olduğu şüphesi ile durdurulmuştu. Bugün ise  serinin hayranları tarafından büyük bir merak ile beklenen filmden ilk fotoğraf yayımlandı.

Mission Impossible 7

Tom Cruise‘ün başrolünde yer aldığı Mission: Impossible 7’da Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames ve Vanessa Kirby önceki filmlerdeki rolleriyle geri dönüyor. Yeni filmde karakterlere eşlik edecek yeni isim Marvel Sinematik Evreni’nden Peggy Carter karakteriyle tanıdığımız Hayley Atwell, Nicholas Hoult’tan rolü devralarak filmin kötü karakterini canlandırması için anlaşılan Esai Morales yer alıyor.

Mission Impossible 7 ne zaman çıkacak?

Art arda çekilecek ve bir yıl arayla vizyona girecek olan yeni Mission: Impossible filmlerinin vizyon tarihleri prodüksiyona ara verilmesinin ardından kısa süre için de olsa ertelenmişti. 21 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanan Mission: Impossible 7, 19 Kasım 2021’e ertelenirken, 5 Ağustos 2022’de vizyona girmesi planlanan sekizinci film 4 Kasım 2022’ye ertelendi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Billie Eilish
mm

Billie Eilish belgeseli yayımlandı

Sonraki
The Falcon and the Winter Soldier
mm

The Falcon and the Winter Soldier dizisinden yeni fragman