Millie Bobby Brown, The Electric State’de başrol olacak

millie bobby rown the electric state

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Millie Bobby Brown, Russo Kardeşler’in yönetmenlik ve yapımcılık yapacağı The Electric State filminin başrolü olacak. Aynı zamanda film, Universal Pictures tarafından izleyiciye sunulacak.

Netflix’in Stranger Things dizisi ile büyük bir izleyici kitlesine sahip olan oyuncu, en son yine bir başka Netflix yapımı Enola Holmes filmi ile karşımıza çıkmıştı. Aynı zamanda Millie Bobby Brown’ın, The Girls I’ve Been ve Damsel adlı 2 Netflix projesi daha var gelecekte.

millie bobby rown the electric state

The Electric State konusu

Film, uzak bir alternatif gelecekte geçiyor. Simon Stalenhag’ın aynı adlı resimli romanından uyarlanan film, kendisine gönderilen tuhaf ama tatlı bir robotun aslında kayıp kardeşi tarafından gönderildiğini fark eden genç bir kızı odağına alıyor. O ve robot, erkek kardeşini her türden robotla karışan hayali bir insan dünyasında bulmaya koyuluyor ve bu süreçte büyük bir komployu ortaya çıkarıyor.

Russo Kardeşler, Universal Pictures ile beraber çalışmakta duydukları keyfi şu sözler ile anlattılar:

“Electric State’in teatral olarak yayınlanmasını taahhüt eden Universal ile bu anlaşmayı yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, film yapımcıları olarak bizler ve sinemalarda filmleri yeniden deneyimleme fırsatı isteyen dünyanın her yerinden izleyiciler için inanılmaz bir haber.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the gray man

The Gray Man çekimleri ertelendi

Sonraki
virgin river

Virgin River 3. sezon onayı aldı