Virgin River 3. sezon onayı aldı

virgin river

6 Aralık 2019 tarihinde ilk sezonu ile Netflix’te yayımlanan Virgin River dizisi, kısa bir süre sonra 2. sezon onayını almıştı. 2. sezonun üstünden çok zaman geçmeden de dizi, 3. sezon onayını aldı. Ancak 3. sezonun ne zaman izleyiciyle buluşacağı ile ilgili bir bilgi bulunmamakta.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Martin Henderson, Alexandra Breckenridge, Tim Matheson, Colin Lawrence, Annette O’Toole, Lauren Hammersley ve Benjamin Hollingsworth gibi isimler bulunuyor.

virgin river

Virgin River konusu

Robyn Car’ın 20 romandan oluşan kitap serisinden uyarlanan dizi, sakin ve huzurlu bir hayat yaşamak için Kaliforniya’nın uzak bir kasabasına taşınan Melinda Monroe’yu odağına alıyor. Yeni ve temiz bir sayfa açmaya karar veren Melinda Monroe, taşındığı kasaba ile kasa hayatının tahmin ettiği kadar basit olmadığını fark eder.

Roman uyarlaması olan dizinin yönetmen koltuğunda Sue Tenney oturuyor. Dizinin showrunner koltuğu da yine aynı isme ait. Dizinin yeni sezonunun ne zaman Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı bilinmese de 2022 yılının başları, çoğu kişiye olası görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası  için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
millie bobby rown the electric state

Millie Bobby Brown, The Electric State’de başrol olacak

Sonraki
never have i ever seyrederiz

Utkarsh Ambudkar ve PJ Byrne, Never Have I Ever kadrosuna katıldı