Michael Keaton

Michael Keaton, The Flash filminde tekrar Batman olabilir!

Michael Keaton, The Flash filminde başka bir evrenin Batman karakterini canlandırabilir.

DC Sinematik Evreni’nin merakla beklenen filmlerinden biri olan The Flash ile ilgili bir gelişme yaşandı. Başrolünde Ezra Miller’in yer alacağı The Flash filminde Michael Keaton Batman karakterini canlandırabilir. 

It filmlerinde yönetmen koltuğuna oturan Andy Muschietti’nin yönetmenliğini üstleneceği The Flash filminde Michael Keaton rol alabilir. Ben Affleck’in Batman rolünden ayrılmasının ardından DC, yeni bir yol arayışına girmişti. DC Evreni’nde geçecek The Batman adlı filmi Matt Reeves çekiyor ancak film günümüzde geçmiyor. Bu yüzden Robert Pattinson, Bruce Wayne olarak Justice League ve burada yer alan karakterlerin solo filmlerinde yer alamayacak.

Michael Keaton

Bunun üzerinde The Flash filminde Batman karakterini canlandırması için Michael Keaton’ın bu rol için düşünüldüğü ortaya çıktı. 68 yaşında olan Michael Keaton henüz Warner Bros. ile anlaşma yapmış değil ve daha görüşmelerinin ilk aşamasındalar. Ayrıca The Flash filmi de son derece olaylı bir şekilde hayata geçirilecek gibi duruyor. Filmin senaryosunun daha karanlık olması gerektiğini düşünen Ezra Miller ile Warner Bros. bir takım anlaşmasızlıklar yaşaması Andy Muschietti’nin filmin yönetmenliğini devralması umutları arttırdı.

Tim Burton imzalı 1989 yapımı Batman ve 1992 yapımı Batman Dönüyor isimli filmlerde Bruce Wayne’i canlandıran Michael Keaton, Batman’i canlandıran en iyi isimlerden biri olarak anılıyor.

Michael Keaton

The Flash filminde olaylar, bir bilim insan olan Barry Allen’ın laboratuvarında çalışırken beklenmedik bir olayla karşı karşıya gelmesi ile şekilleniyor. Fırtınalı bir gecede düşen yıldırım, Allen’ın kimyasallarına, kendisine ve malzemelerine çarpar. Artık kimsenin hayal bile edemeyeceği süper güçler kazanır. Barry artık inanılmaz hızlı bir şekilde hareket edebilmeye başlamıştır. Yaşadığı şehir Central City’nin artık süper kahramanı olacaktır.

Eğer her şey yolunda giderse The Flash filmi 2 Haziran 2022’de izleyicilerle buluşacak. Film ile ilgili güncel haberler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.