Shazam

Annabelle ve Shazam’ın yönetmeninden korku türündeki The Culling

Shazam’in yönetmeni David F. Sandberg, korku türündeki The Culling ile dönüyor

Shazam filmi ile DC dünyasına geçiş yapan David F. Sandberg‘ün bir sonraki film projesi resmi olarak açıklandı. Son zamanlarda YouTube’da paylaştığı kısa ve bütçesiz filmlerle gündeme gelen ünlü yönetmenin bir sonraki projesi korku türünde olacak.

Shazam

The Culling konusu ne olacak?

Işıklar Sönünce ve Annabelle gibi başarılı korku filmlerinin yönetmenliğini üstlenen David F. Sandberg, korku türünde projeler üretmeye devam ediyor. Bu kez de yönetmenin yeni korku filminin adı The Culling olacak. The Culling’in senaryosunu Last Call, Message Received gibi kısa filmlerle tanınan Stephen Herman üstlenecek. Film, bir adama ve ailesine küçüklüğünden beri işkence eden bir canavarın hikayesini konu alacak. Adam yeniden canavarla karşılaşır ve kendini olayın ortasında kimsenin olmadığı bir kulübede saklanırken bulur.

Shazam

David F. Sandberg, Stephen Herman’ın yazdığı senaryoyu beyaz perdeye aktaracak. Lionsgate film şirketi ise filmin geliştirilip gösterilmesinden sorumlu olacak. En son Shadowed isimli kısa film ile karşımıza çıkan ve karantina sürecinde ev ortamında eşi Lotta Losten ile birlikte film çeken Sandberg, Shadowed’un yapım aşamasını da birer birer anlatmıştı. Bunun ardından Not Alone In Here kısa filmini çeken Sandberg, karantinadan sonra Shazam 2 filmini de geliştirmeye başlayacak.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.