Kakegurui

Kakegurui devam filmi çalışmaları başladı

Yeni bir Kakegurui filmi için çalışmalar başladı

Tüm ana kadro üyelerinin geri döneceği onaylandı.

Homura Kawamoto‘nun hikaye kurgusunu ve Toru Naomura’nın çizimini içeren kumar temalı manga “Kakegurui”nin ilk canlı aksiyon film uyarlaması Mart 2019’da yayımlanmıştı. Şimdi ise dünya çapında birçok hayranı olan Kakegurui animesinin yeni bir canlı aksiyon filmi geliyor. Canlı aksiyon uyarlama projesinin resmi web sitesi, ilk kez Mart 2019’da vizyona giren canlı aksiyon filmi Kakegurui – Compulsive Gambler’ın devamı olacak olan yeni filmi, geçici adı ile Kakegurui: The Movie Part 2‘yi bugün duyurdu.

Kakegurui

Çok sevilen animenin canlı aksiyon film uyarlamalarından önce çıkan TV dizisi, on bölümlük ilk sezonuyla Ocak 2018 ile Mart 2018 arasında yayımlanmıştı. Ardından beş bölümlük ikinci sezon, Japonya’da yayımlandı. İkinci sezonun hemen ardından ilk uzun metrajlı film yayımlandı ve 119 dakikalık film, yerel gösteriminden 360 milyon yen kazandı.

İkinci film, orijinal manganın öykü yazarı Kawamoto’nun gözetiminde orijinal bir hikaye anlatacak. İlk filmin yönetmeni Tsutomu Hanabusa da yönetmen koltuğuna geri dönecek.

Ayrıca 19 yaşındaki Minami Hamabe’nin canlandırdığı ana karakter Yumeko Jabami de dahil olmak üzere, tüm ana oyuncu kadrosunun rollerini yeniden üstleneceği onaylandı.

Kakegurui

Ünlü karakter Yumeko Jabami’yi canlandıran genç oyuncu Minami Hamabe, yeni film hakkında konuştu:

“İster inanın ister inanmayın, Kakegurui’nin yeni bir filmi gelecek! Ve neyse ki sevgili düzenli oyuncu kadromuz geri dönecek! Kakegurui’nin çekimleri sırasında kumar savaşlarının eğlencesine ve boğucu gerilimine doyamadım. Bu alana tekrar dönebilmemiz, bizi destekleyen sizler sayesinde! Hepinize çok teşekkürler. Size şimdiye kadarki en iyi Kakegurui’yi getirmek için çekim yapacağız!”

Yeni “Kakegurui” canlı uyarlama filmini 2021’de çıkarabilmek için çalışmalar başladı. İlk filmin uzun tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir, yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.