megan suri

Megan Suri, Never Have I Ever 2. sezon kadrosuna katıldı

27 Nisan 2020 tarihinde ilk sezonu ile Netflix kütüphanesinde yerini alan gençlik dizisi “Never Have I Ever“, yayımlandığı ilk zamanlarda oldukça ilgi toplamıştı ve verdiği mesajlarla sevilmişti. Dizinin 2. sezon onayı aldığını da geçtiğimiz aylarda Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşım ile öğrenmiştik.

Dizinin 2. sezon çekimlerine ise bir süre önce başlanmıştı. 2. sezona dair yeni gelişmeler de izleyicilere sunuldu. Daha önce “The MisEducation of Bindu” filminde yer alan Megan Suri, dizinin 2. sezon kadrosuna dahil edildi. Megan Suri, Devi için acil bir tehdit oluşturan ve Sherman Oaks Lisesi’nde yeni bir Hintli öğrenci olan Aneesa karakterine can verecek.

never have ı ever

“Never Have I Ever” konusu

Oyuncu kadrosunda; Maitreyi Ramakrishnan, Darren Barnet, Jaren Lewison, Richa moorjani, Ramona Young gibi isimlerin yer aldığı dizi; ırkçılık, aile sorunları, cinsellik gibi konulara dikkat çektiği için beğenilmişti.

Dizi, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.