Saygı 6. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Saygı

Blu TV’nin yeni dizisi “Saygı“, geçtiğimiz saatlerde 5. bölümü ile platformdaki yerini aldı. Aynı zamanda Blu TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden dizinin 6. bölüm fragmanı yayımlandı.

Dizi, 2010 yılında çıkan ve oldukça sevilen Behzat Ç. dizisinin spin-off’u olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl çok istek üzerine Blu TV için bir sezon Behzat Ç. dizisi çekilmişti. Dizinin finalinin ardından, dizideki anti kahraman Ercüment Çözer’e odaklanacak yeni dizinin çalışmalarına başlandı.

Saygı

“Saygı” oyuncu kadrosu

“Saygı” dizisinde de eskiden olduğu gibi Ercüment Çözer’e, Nejat İşler hayat veriyor. Dizide Nejat İşler’e; en son “Biz Böyleyiz” filmi ile karşımıza çıkan ve “Vatanım Sensin”, “Hakan: Muhafız”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” gibi yapımlarda bulunmuş Boran Kuzum; yine “Vatanım Sensin” ve “Hakan: Muhafız” dizilerinde bulunmuş ve “Bir Litre Gözyaşı”, “Medcezir” gibi yapımlarda yer almış Miray Daner eşlik ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler de bulunmakta.

“Saygı” 5. bölümünde neler oldu?

Savaş bir araba kazası yapar. Savcı Halit ise kayıp ve faili meçhul cinayet davalarını araştırırken kamera kayıtlarından Ercüment’e ulaşır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
megan suri

Megan Suri, Never Have I Ever 2. sezon kadrosuna katıldı

Sonraki
lily collins

Lily Collins, Mank ve Emily in Paris hakkında konuştu