Anthony Mackie, The Ogun filminin başrolü olacak

anthony mackie the ogun

Netflix’in yaklaşmakta olan aksiyon-macera filmi “The Ogun”un başrol oyuncusu ve yapımcısı belli oldu. “Captain America: The Winter Soldier”, “The Falcon and the Winter Soldier“, “Captain America: Civil War”, “Avengers: Endgame” ve “Altered Carbon” gibi yapımlarda yer almış Anthony Mackie, filmin hem başrolü hem de yapımcısı oldu.

Filmin senaryosunu, daha önce dublörlük yapan ve şu an “Kill or Be Killed” uyarlamasını yeniden yazan Madison Turner kaleme alacak. Filmin yönetmeninin kim olacağı ise hâlâ belirsizliğini koruyor. Projenin ne zaman izleyici ile buluşacağı ya da ne zaman çekimlerine başlanacağı da bilinmiyor.

anthony mackie

“The Ogun” konusu

Aksiyon ve macera türlerinde olacak film, Netflix üzerinden izleyiciye sunulacak. Spirit Ödülleri’ne aday gösterilen Anthony Mackie’nin başrolünde bulunduğu film, Xavier Rhodes adlı bir karakteri odağına alıyor.  Xavier Rhodes, genç kızını yakalandığı nadir ve genetik hastalık yüzünden Nijerya’ya götüren bir baba olacak. Kızı kaçırıldığında Rhodes, çok geç olmadan onu bulmak için yeraltı suç dünyasına saldıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the umbrella academy

The Umbrella Academy 3. sezon 1. bölümün adı belli oldu

Sonraki
megan suri

Megan Suri, Never Have I Ever 2. sezon kadrosuna katıldı