Mean Girls ekibi tekrar bir araya geldi

mean girls

Amerika’daki seçim gününden bir ay önce, Tina Fey, Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Amanda Seyfried ve “Mean Girls” oyuncu kadrosu, hayranlarını oy kullanmaya teşvik eden beklenmedik bir birleşme videosu yayımladı.

Ayrıca Katie Couric tarafından yönetilen ve Instagram aracılığıyla yayımlanan sanal birleşmede,”Mean Girls” oyuncularının 2004 yapımı filmdeki anıları da paylaşıldı.

mean girls

“Mean Girls” oyuncuları canlandırdıkları karakterler hakkında ne düşünüyor?

Orijinal oyuncu kadrosu, filmin ikonik karakterlerini tasvir eden deneyimleri hakkında konuştu. ”Aptal sarışın” Karen Smith’i oynaması istendiğinde Amanda Seyfried, Karen’ın dramadan uzak kalmak için lisede nasıl davrandığına benzediği için heyecanlandığını söyledi.

Lacey Chabert, senaryoyu okurken hemen Gretchen Wieners karakterine aşık olduğunu dile getirdi. “Sadece çok güvensiz olduğunu ve birilerinin onayına sahip olmak için çok çaresiz olduğunu düşündüm. Onu savunmasız yapan da buydu. Onu sevimli yapan ve sadece kötü davranmasını engelleyen kısım buydu.”

Lindsay Lohan’a, Cady Heron rolü teklif edildiğinde Lohan’ın başlangıçta Regina George olmak istediği biliniyordu. Ancak senaryoyu tekrar okuduğunda Cady’nin o zamanki deneyimleriyle çok uyuştuğunu fark ettiğini ve karakteri sevdiğini şöyle dile getirdi: “Çekim sürecinde, daha önce yaptığım film ile ‘Mean Girls’ arasında okula geri dönmüştüm ve benim için gerçekten garip bir geçiş oldu. Ben de dışlananlardan biriydim, bu yüzden Cady’yi oynamak zorunda kaldığımda gerçekten onunla çok ilgilendim.”

Hâla en ikonik gençlik filmlerinden biri olarak kabul edilen ”Mean Girls”ün 2017 yılında bir Broadway müzikal versiyonu yapılmıştı. Bu yılın başında alınan haberlere göre de müzikalin beyaz perdeye uyarlanacağı biliniyor. Tina Fey, film için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak henüz ne zaman çekileceği veya aynı kadroyla mı devam edeceği belli değil.

Instagram üzerinden yayımlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
ramo

Ramo 15. bölüm tanıtımı

Sonraki
masterchef

Masterchef’te hangi yarışmacı elendi