Ramo 15. bölüm tanıtımı

ramo

2020 yılının başında ilk bölümüyle Show Tv‘de yayımlanmaya başlayan Ramo, büyük bir heyecanla takip edilmeye devam ediyor. Koronavirüs pandemisinden  dolayı 11. bölümüyle sezon finali yapan dizi, geçtiğimiz haftalarda 12. bölümüyle birlikte ekranlara geri döndü. Dizinin 15.bölüm tanıtımı ise resmi YouTube sayfası üzerinden paylaşıldı.

Senaryosu Yılmaz Şahin’e ait olan dizinin başrollerinde; ”Asi”, ”Aşk ve Ceza” gibi yapımlarda yer almış Murat Yıldırım ve ”Diriliş Ertuğrul” ile tanınan Esra Bilgiç bulunuyor. Onlara ise İlker Aksum, Görkem Sevindik, Yiğit Özşener, İdil Fırat ve Cemre Baysel gibi isimler eşlik ediyor.

Ramo

Ramo’nun 14. bölümünde neler oldu?

Ramo, Sibel’i kurtarmıştır ancak Taner’in ölmesi İstanbul’daki bütün dengeleri altüst etmiştir. Cihangir, oğlunun katili bulunana kadar tüm işlerini durdurmaya karar verir. Cihangir’in bu kararı ise onunla iş yapanların yani özellikle Vahap’ın canını sıkar. Diğer yandan da Taner’in ölümüyle ilgili bütün oklar Ramo ve Sibel’i göstermektedir. Cihangir, bütün adamlarıyla birlikte Ramo’nun üzerine yürürken Ramo’nun kendi ve Sibel’in canını kurtarması için kısıtlı vakti vardır.

Cuma günü yayımlanacak yeni bölümün fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
raised by wolves

Aaron Guzikowski, Raised by Wolves hakkında konuştu

Sonraki
mean girls

Mean Girls ekibi tekrar bir araya geldi