harry potter matthew lewis

Matthew Lewis, Harry Potter hakkında konuştu

Gelmiş geçmiş en sevilen film serilerinden biri olan Harry Potter‘ın dizi olacağı haberini geçtiğimiz haftalarda almıştık. Film serisinde Neville karakterine can veren Matthew Lewis, Harry Potter hakkında konuştu.

HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak dizi için toplantıların yapıldığı söyleniyor. Sevilen film serisinin dizi hâli için birçok potansiyel senaristle görüşüldüğü de duyuruldu. Kaynaklar, projenin erken aşamasında olunmasına rağmen birçok büyük fikrin konuşulduğunu da belirtti. Ancak her iki şirket de bu konuda bir açıklama yapmadığı için hâlâ kesinliği yok. Buna rağmen birçok kişi, J.K. Rowling‘in 7 kitaplık serisini 7 milyar dolardan fazla hasılat yapan 8 uzun metrajlı film olarak uyarlandığını ve Harry Potter filminden önce yaşananları anlatan Fantastic Beasts serisine sahip olunduğu düşündüğünde dizi fikrine çok da imkansız gözüyle bakmıyor.

harry potter matthew lewis

Matthew Lewis, Harry Potter hakkında konuştu

Oyuncu, film serisinin ve karakterin bir türlü peşini bırakmadığını şu sözler ile açıkladı:

“’Şu anda yeni bir dizi yapıyorum ve bir sürü sitede Matthew artık Neville değil yazıyor. Evet son 10 yıldır Neville değilim. Birbirinden farklı bir sürü projede yer aldım. Ödüllü dramalarda oynadım. Hava atmak için söylemiyorum ama insanlar hala kariyerimde ne yaparsam yapayım ondan önceki işin Harry Potter olduğunu düşünüyor.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.