Attack on Titan 4. sezon part 2 ne zaman?

attack on titan

Yayımlandığı ilk günden beri büyük bir hayran kitlesine sahip olan Attack on Titan (Shingeki no Kyojin), geçtiğimiz haftalarda çok beklenen 4. sezonu ile izleyici karşısına çıktı. Ancak 4. sezonun sadece ilk bölümü yayımlandı. 2. partın ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu.

attack on titan

Attack on Titan konusu

Hajime Isayama‘nın devam eden mangasından uyarlanan anime, 845 yılında geçiyor. Bundan yaklaşık 100 yıl önce insanlık, nereden geldikleri bilinmeyenler devlerin saldırısına uğramıştır. Yok olmanın eşiğinde olan insanlık, en büyük devlerden bile uzun duvarlarla çevrelenmiş bir şehre kendini kapatarak yaşamaya başlar. Çok uzun bir süre herhangi bir dev görmemiş insanlar, duvarlardan bile büyük bir devin, duvarı yıkışına şahit olurlar. Küçük devler de şehre girmeye başlar ve Eren’in annesi, bir dev tarafında canlı canlı yenir. Eren ve üvey kız kardeşi bu görüntüye tanık olduktan sonra Eren, annesinin intikamını almak için her devi öldürmeye yemin eder.

attack on titan seyrederiz 002

Attack on Titan 4. sezon 2. part ne zaman çıkacak?

4. sezonun ilk bölümü, 7 Aralık 2020 tarihinde izleyiciye sunuldu. Geri kalan bölümler ise haftalık olarak yayımlanmıştı. Dizinin 4. sezon 2. partının, 2021 yılının sonlarına doğru yayımlanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 32. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
harry potter matthew lewis

Matthew Lewis, Harry Potter hakkında konuştu