daniel radcliffe

Daniel Radcliffe, Harry Potter hakında konuştu

Gelmiş geçmiş en sevilen film serilerinden biri olan Harry Potter‘ın dizi olacağı haberini geçtiğimiz haftalarda almıştık. Haber, onaylanmamış olsa da birçok kişi dizi haberine kesin gözü ile bakılıyor. Film serilerinin başrollerinden biri olan Daniel Radcliffe ise bir röportajında, ünlü film serisi hakkında konuştu.

HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak dizi için toplantıların yapıldığı söyleniyor. Sevilen film serisinin dizi hâli için birçok potansiyel senaristle görüşüldüğü de duyuruldu. Kaynaklar, projenin erken aşamasında olunmasına rağmen birçok büyük fikrin konuşulduğunu da belirtti. Ancak her iki şirket de bu konuda bir açıklama yapmadığı için hâlâ kesinliği yok. Buna rağmen birçok kişi, J.K. Rowling‘in 7 kitaplık serisini 7 milyar dolardan fazla hasılat yapan 8 uzun metrajlı film olarak uyarlandığını ve Harry Potter filminden önce yaşananları anlatan Fantastic Beasts serisine sahip olunduğu düşündüğünde dizi fikrine çok da imkansız gözüyle bakmıyor.

harry potter

Daniel Radcliffe, Harry Potter hakkında konuştu

Ünlü oyuncu, Harry Potter’daki oyunculuğundan utandığını şu sözler ile dile getirdi:

Harry ile olan ilişkimi bir bütün olarak filmlerle olan ilişkimden ayırmak zor. Deneyim için inanılmaz derecede minnettarım. Hayatımın geri kalanında ne yapmak istediğimi bana gösterdi. Neyi sevdiğinizi erkenden öğrenmek gerçekten büyük bir şans. Bazı sahnelerde oyunculuğumda çok utanıyorum. ‘Gençlik yıllarınız hakkında ne hissediyorsunuz?’ denildiğinde tek bir duyguyu ayırt etmek neredeyse imkansız.” 

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.