lucifer

Lucifer 5. sezon 2. part ne zaman?

Lucifer dizisinin 5. sezonu, geçtiğimiz aylarda yayımlandı. 21 Ağustos’ta yayımlanan bölümler, sezonun sadece yarısını oluşturuyordu. Dizinin çekimleri, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi yüzünden yarım kalmıştı. Bir süre önce tamamlanan çekimlerin ardından dizinin 5. sezon 2. partının ne zaman yayımlanacağı da belli oldu.

lucifer

Lucifer konusu

Başrollerinde; Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt’in bulunduğu dizi, Lucifer’ın Cehennemin Kralı olmaktan vazgeçerek Los Angeles’a sadık yardımcısı Maze ile gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles polis departmanından bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Cehennemin Kralı’nın hikayesini izlemek oldukça eğlenceliydi.

lucifer

Lucifer 5. sezon 2. part ne zaman çıkacak?

5. sezonun ilk partı, 21 Ağustos 2020 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Merakla beklenen 5. sezon 2. part tarihi ise geçtiğimiz saatlerde açıklandı. 2. part, 28 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.