Christian Bale, Thor: Love and Thunder kadrosunda katıldı

chriastian bale thor: love and thunder

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan 4. Thor filmi Thor: Love and Thunder kadrosuna yeni bir isim katıldı. Ünlü oyuncu Christian Bale, Marvel’ın en karmaşık kötülerinden biri olan Gorr the God Butcher olarak kadroya katıldı. Bir süredir konuşulan teoriler kesinleşti.

Bundan önceki filmde de olduğu gibi bu filmin yönetmen koltuğunda da Taika Waititi oturacak. Senaryoyu da yine Taika Waititi kaleme alacak. Filmde Valyrie karakterini Tessa Thompson’ın, Jane Foster’ı ise Natalie Portman’ın canlandıracağını zaten biliyorduk. Guardians of the Galaxy serisinde Star-Lord karakterine can veren Chris Pratt’in de 4. filmde yer alacağını öğrendik.

thor: love and thunder

Thor: Love and Thunder hakkında tüm bildiklerimiz

Filmin konusu ve olay örgüsü gizli tutulsa da bir teoriye göre Tom Hiddleston, film evrenine Loki karakteriyle dönebilir. Bu teoriye göre Thor: Love and Thunder, Loki’nin hayatta kaldığı alternatif zaman diliminde çoklu evrende geçebilir.

Filmin Marvel Studios prodüksiyonu zaten devam etmekteydi ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Çekimlere tekrar başlama tarihi ise Ocak 2021 olarak belirlendi. Filmin vizyon tarihi ise şimdilik 11 Şubat 2022 olarak gösteriliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Percy Jackson and the Olympians
mm

Percy Jackson and the Olympians dizisinden ilk tanıtım

Sonraki
Servant
mm

Servant 2. sezon posteri yayımlandı