1597702781383 86752638

Laurence Fishburne, Matrix 4 kadrosunda neden olmadığını açıkladı

Matrix’in Morpheus’u Laurence Fishburne, Matrix 4’te neden yok?

New York Magazine’e konuşan ünlü oyuncu Laurence Fishburne, kült seri Matrix’in yeni filminde yer almadığını nedeniyle birlikte açıkladı.

2000’li yıllara damgasını vurmuş bilim kurgu serisi Matrix, 2003 yılında yayımlanan üçüncü film Matrix Revolutions ile seriyi tamamlamıştı. Geçtiğimiz yıl ise, 15 yılın ardından yeni filmin geleceği haberini almıştık ve büyük bir kitle tarafından heyecanlı bekleyiş başlamıştı.

matrix

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde tekrar başlayan filmin kadrosunda Neo‘yu canlandıran Keanu Reeves‘i, Trinity‘e hayat veren Carrie-Anne Moss‘u tekrar göreceğiz. Filmlerde Morpheus karakterini canlandıran serinin bir diğer yıldızı Laurence Fishburne ise yeni filmde rol almayacak. Ünlü oyuncu, bir röportajda 4. filmde neden rol almayacağını açıkladı.

Laurence Fishburne, filme davet edilmediğini söyledi.

İlk üç filmde önemli bir yeri olan karakter Morpheus’a can veren Laurence Fishburne’un adı film duyurusunda yer almıyordu. Fishburne, verdiği röportajda da bunu doğruladı.

svg%3E

Ünlü oyuncu, filmde yer alıp almayacağı sorulduğunda gayet açık bir şekilde “Hayır. Davet edilmedim” yanıtını verdi. Yeni filmde rol almayacağı netleşen Fishburne, röportajda ayrıca Matrix 4 ekibine şans dileyerek “Belki bu başka bir oyun yazmamı sağlar. Onlara iyi şanslar diliyorum. Umarım harika olur” ifadelerini kullandı.

2022’de vizyona girecek Matrix 4’ün çekimleriyle ilgili ayrıntılı habere buradan ulaşabilirsiniz. Yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.