Matrix 4 çekimleri, Berlin’de tekrar başladı

the matrix 4

Başarılı ve sevilen oyuncu Keanu Reeves‘in başrol olarak bulunduğu Matrix serisinin 4. filmi için çekimlere San Francisco’da başlanmıştı. Daha sonra Koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verildi. Ekibin sete tekrar dönüşünün ise temmuz ya da ağustos aylarında olması bekleniyordu.

Warner Bros.’un merakla beklenen bilim kurgu filminin çekimleri, güvenlik protokollerine uygun bir şekilde Berlin’de başladı. Keanu Reeves ise bu hakkında bir video çekti ve bu konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Gerçekten düşünceli, etkili protokoller var ve film yapımının ritmi gerçekten etkilenmedi veya kesintiye uğramadı. Bence herkes projeyi seviyor. Kavgacıyız, işleri nasıl halledeceğimizi biliyoruz, yaratıcıyız, ayaklarımızın üzerinde düşünüyoruz. ‘Hadi bir şov yapalım’ der gibi geri dönüyoruz. Ve bu ruh Matrix’te kesinlikle canlı ve iyi.”

matrix

Pandemi öncesinde yapılan planlara göre John Wick 4 ve Matrix 4 filmlerinin 21 Mayıs 2021 tarihinde aynı anda vizyona girmesi bekleniyordu. Koronavirüs’ün tüm dünyada yayılmasının ardından her iki filmin de vizyon tarihi ertelenmişti. Eğer bir aksilik olmazsa Matrix 4 filmi, 1 Nisan 2022 tarihinde vizyona girecek. Film ile ilgili alınan son haberlere göre de Neil Patrick Harris filmde bir kötü adam olarak karşımıza çıkacak.

Keanu Reeves’ın bu konu hakkında konuştuğu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmelerden haberdar olmak ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the boys jensen ackles

Jensen Ackles, The Boys kadrosuna katıldı

Sonraki
maria ile mustafa seyrederiz

Maria ile Mustafa dizisinin 2. tanıtım videosu yayımlandı