maria ile mustafa seyrederiz

Maria ile Mustafa dizisinin 2. tanıtım videosu yayımlandı

Ekranların yeni dizisi Maria ile Mustafa’nın ikinci tanıtım videosu yayımlandı. ATV’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Maria ile Mustafa dizisinin başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent yer alıyor.

Dizinin yapımını NTC Medya üstlenirken, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor. ATV’nin yaz dizisi, iki farklı milletten olan Maria ve Mustafa’nın birbirlerine olan imkansız aşklarını anlatacak. Dizinin çekimleri, Nevşehir’in Kapadokya yöresinde yapılacak.

Dizinin yayın tarihi hala belirsizliğini korurken, ekranlara pazar günleri çıkması bekleniyor.

maria ile mustafa

Maria ile Mustafa konusu

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Maria ile Mustafa oyuncu kadrosu

Dizide Mustafa karakterini, Survivor ile isimlerini büyük kitlelere duyurmuş daha sonra da Bodrum Masalı ve Hürkuş: Göklerdeki Kahraman yapımlarında karşımıza çıkan Hilmi Cem İntepe canlandırıyor. Maria karakterine ise Brezilyalı bir model olan ve Yeni Gelin dizisinde yer almış Jessica May hayat veriyor. Dizide aynı zamanda Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi isimler bulunuyor.

Dizinin yayımlanan yeni tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.