Mark Ruffalo, The Adam Project kadrosuna katıldı

mm
The Adam Project

Netflix’in “The Adam Project” adlı bir aksiyon filminin başrolünde Ryan Reynolds olduğunu biliyorduk. Yeni yapılan bir açıklama ile filmin oyuncu kadrosundaki yeni isimler duyuruldu. “Hulk” rolü ile tanınan ve aynı zamanda “Spotlight”, “Zindan Adası”, “Sihirbazlar Çetesi” gibi yapımlara imza atmış olan Mark Ruffalo, kadroya yeni dahil olan isim oldu. Mark Ruffalo, filmde Ryan Reynolds’ın babasına hayat verecek.

The Adam Project

“Stranger Things”, “This Is Where I Leave You”, “Real Steel” gibi yapımlarda adı geçen Shawn Levy, filmin yönetmen koltuğunda oturacak. Shawn Levy, başrolünde yine Ryan Reynolds’ın bulunduğu ve süresiz bir şekilde ertelenen “Free Guy” filminin de yönetmeni. Bu sayede “The Adam Project”, ikilinin tekrar bir araya gelmesine sebep olacak. Yine aynı ikili, filmin yapımcılığını da üstlenecek. Aynı zamanda Netflix için “The Old Gurad” filmini çeken Skydance prodüksiyon şirketi ile de iş birliği yapacaklar.

The Adam Project konusu

Filmin konusu tam olarak açıklanmasa da Ryan Reynolds’ın bir zaman yolculuğu yapacağını biliyoruz. Ryan Reynolds, geçmişe giderek 13 yaşındaki kendinden yardım isteyecek. Zamanda geri gittiği sırada da tam olarak kendisinin şu anki yaşında olan babası ile karşılaşacak. Zoe Saldana ve Jennifer Garner’ın hangi rolde karşımıza çıkacağı da belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
lily collins

Lily Collins, Mank ve Emily in Paris hakkında konuştu

Sonraki
Taylor Swift
mm

Taylor Swift, “Folklore: The Long Pond Studio Sessions” filmini duyurdu