lily collins

Lily Collins, Mank ve Emily in Paris hakkında konuştu

Lily Collins, geçtiğimiz ay Netflix kütüphanesindeki yerini alan “Emily in Paris” dizisinin başrolünde bulunuyor. Aynı zamanda bir süre sonra izleyici ile buluşacak bir başka Netflix yapımı “Mank” filminin kadrosunda da yer alıyor. Büyük ilgi toplayan “Emily in Paris” çekimleri ve David Fincher’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Mank” filminin çekimleri aynı dönemde yapıldı.

Çekimlerin çakıştığı dönemde, iki ülke arasında gidip gelmek zorunda olan Collins, o dönemde yaşadıklarını izleyicilere anlattı. Aynı zamanda yönetmenler hakkındaki fikirlerini de belirtti.

emily in paris

Lily Collins, aynı anda olan çekimler hakkında konuştu

Ünlü oyuncu, aynı anda iki projenin içinde olmanın zorluklarını şu sözlerle ifade etti:

“Her şey farklı; Farklı ülkeler. David ve ben çekim yapmaya başladığımızda ben “Emily in Paris” çekimlerinin ortasındaydım. 3 hafta içinde 24 saatlik periyotlar için iki kez Los Angeles’a dönmek zorunda kaldım. Ve bir robotmuşum gibi davrandım. Emily’deki her sahnede ben varım ve hafta sonu için uçağa da binmem gerek. Havada geçirdiğim zaman yerde geçirdiğimden fazlaydı.”

Yönetmenler hakkındaki düşüncelerini de şu şekilde belirtti:

“Ama dürüst olmak gerekirse, Darren Star ve David Fincher ile çalışırken yapmanız gereken her şeyi yaparsınız . Ve ikisini de aynı anda yapma fırsatınız varsa, işe yaramasını sağlayın.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.