how to sell drugs online (fast)

How to Sell Drugs Online (Fast) 2. Sezon fragmanı yayımlandı!

How to Sell Drugs Online (Fast) yeni sezonundan fragman

Netflix’in komedi ve drama ögelerini harmanlayan suç-gençlik türündeki dizisi “How to Sell Drugs Online (Fast)“in 2. sezonundan ilk fragman yayımlandı!

İlk sezonu 31 Mayıs 2019’da yayımlanan Köln merkezli yapım şirketi Bildundtonfabrik’in arkasında olduğu Alman yapımı dizi, geçtiğimiz sene Netflix‘ten resmi 2. sezon onayını almıştı. Şimdi ise 2. sezonundan ilk fragman paylaşıldı.

how to sell drugs online (fast)

2. sezon çekimleri geçtiğimiz yılın sonbahar döneminde Köln ve çevresinde gerçekleştirilen dizi eski kız arkadaşını geri kazanmaya çalışan inek bir çocuğun internet üzerinden ecstasy satmaya başlaması ve zamanla Avrupa’nın en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri haline gelmesini konu ediniyor.

Gerçek bir öyküden esinlenen dizinin ilk sezonunda yönetmen koltuğuna ilk üç bölümde Lars Montag, geri kalan bölümlerde ise Arne Feldhusen oturmuştu.

how to sell drugs online (fast)

Philipp Kässbohrer ve Matthias Murmann ikilisinin yaratıcılığını üstlendikleri dizinin oyuncu kadrosunda Maximilian Mundt (Moritz Zimmermann), Anna Lena Klenke (Lisa Novak), Danilo Kamperidis (Lenny Sander), Damian Hardung (Dan Riffert), Luna Schaller (Gerda), Leonie Wesselow (Fritzi) gibi isimler yer alıyor

Dizinin 2. sezonu 21 Temmuz’da Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak. İlk sezonu 6 bölümden oluşan ve ortalama bölüm süresi 25-30 dakika olan dizinin yeni sezonu da aynı şekilde 6 bölümden oluşacak.

Dizinin geçtiğimiz saat yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.